napadlo dát dohromady opět Splašenou Krávu Revival. Míša

távka desetiletí.
 Co se tedy stalo???? Že se znovu dala dohro- mady Splašená kráva.tentokrát už Revival???

Inu, jeden z posledních členů Splašené Krávy v minulém století byl i suprový člověk - kytarista a basák Milan Bušek, ale co čert nech- těl, tak se přestěhoval a jen o dům dále s č.p. " "Australský kontinent."
 V Roce 2012 (snad v lednu) se ozval méďovi a přijel za ním do Uhříněvsi s kytarou. Slovo dalo slovo, brnkli si spolu staré fláky a Milana

po pár pivech (cca 25 kousků) kývnul a začalo obvolávání bývalých členů.
Bohužel za 10 let doba všechny změnila, každý honí……. no jen peníze a nikdo už neměl chuť a čas na muziku. Nikdo??? …..nikdo  až na Jandulku, které hraní v kapele také chybělo. Ta se se za těch 10 let naučila hrát na klávesy a
naprosto zdokonalila zpěv, že si medvídek Míša sednul na p……. a žasnul.
Jenže, Milan (který všechno spunktoval), si na- jednou uvědomil, že dojíždění na zkoušky až z „Austrálie“  a občas i z Neratovic do Uhříněvsi je nad jeho síly. Jenže Jandulka s Méďou si opět zase tak padli do noty, že to ne- mínilili vzdát.
Začalo neskutečné martirium s hledáním muzi- kantů. Jenže v dnešní době už to není jako za stara. A tvoření hudby, která má tolik blízko k lásce a s tím související zkoušky, už nemá skoro nikdo na nic čas!!!!